Linka pro děrování a dělení uhelníků

Voortman je jediný výrobce strojů, který nabízí stroje pro zpracování úhelníků se dvěma různými měřicími systémy dle přání zákazníka. Pro výrobce věží  jsou systémy pro zpracování úhelníků vybavené měřícím systémem s podávacím vozíkem, zatímco stroje na výrobu ocelových konstrukcí jsou vybavené systémem měřících a podávacích válců. Všechny stroje jsou navrženy s nejnovějšími servo-technologiemi.

 

 

 

 

 


 

M a nebo T ? Pro měření materiálu mohou být stroje vybavené měřícími válci (M) a nebo podávacím vozíkem (T) 

V505-160T

V505-250T

Úhelníky min./max.

mm

40 x 4 / 160 x 19

60 x 6 / 250 x 29

Kapacita střihu

tun

245

500

Děrovací systém

 

2 x 3 nástroje

2 x 3 nástroje (volitelné)

2 x 6 nástrojů (volitelné)

Kapacita děrování

tun

80

110

Vrtací jednotka

 

-

2 (volitelné)

Automatický výměník nástrojů

 

-

2 x 5

 

 

 

 

Zpracovatelé ocele

 

 

 

 

 

V505-160M

V505-200M

Úhelníky min./max.

mm

40 x 40 / 160 x 16

50 x 5 / 200 x 25

Pásová ocel

mm

75 x 6 / 160 x 16

75 x 6 / 300 x 25

Kapacita střihu

tun

245

400

Děrovací systém

 

2 x 1 nástroj

2 x 2 nástroje (volitelné)

2 x 1 nástroj

2 x 2 nástroje (volitelné)

Kapacita děrování

tun

70

120

Široká škála

Výroba věží je trh dobře známý pro jeho rozsáhle požadavky konstrukcí. Proto Voortman navrhl šest různých strojů pro zpracování úhelníků zastřešující celý tento průmysl. Široký sortiment výrobků v kombinaci s různými možnostmi manipulace s materiálem zajišťuje že společnost Voortman je schopna nabídnout  konfiguraci na míru. V závislosti na měřicím systému je také možné zpracovávat pásovou ocel.

Děrování

V závislosti na potřebách výroby jsou používané různé děrovací jednotky. Dvojité děrovací jednotky pro zpracování otvorů na obou přírubách.

Různé možnosti výměny nástrojů

Pro zajištění rychlého zpracování můžou být všechny linky Voortman pro zpracování úhelníků vybaveny výměnným systémem razníků a matric. Pro toto Voortman používá konzole nebo karuselový systém.

Při konzolovém systému je změna průměru nástroje provedená vložením rychlo-výměnné konzole ve které je usazen razník i matrice. Práce s několika konzolami umožňuje přípravu nástrojů předem, když bude v průběhu práce nutná výměna  průměrů nástrojů.

Karuselový systém pojme až 6 razníků a matric čímž je dosaženo velmi pružného automatického zpracování úhelníků.

Software

Software "VACAM-Machine edition" je instalován v ovládacím systému stroje. Ovládací systém může být implementován do podnikové sítě, takže DSTV- a DSTV+ data můžou být přímo stahovány ze systémových souborů databáze společnosti, do systému stroje.

Číslovací jednotka

> Automatické značení

> 36 znaků umístěné na obvodu značícího kotouče

> Rotace a značení je automaticky řízené ovládacím systémem

> Ražení kódu z vnější strany profilu

> Kód je viditelný i po pozinkování

 

Příčný dopravník

Systém pro děrování a stříhání ze série V505 může být vybavený vstupním příčným dopravníkem opatřeným separátory. Úhelníky a pásová ocel jsou ukládané přímo na řetěz  a optimalizuje se dostupný prostor.

 

 

 

 

Automatický výstupný systém

Pro automatický výstup úhelníků může být každý model řady V505 vybaven výstupním systémem. Tento systém se skládá z výstupního válečkového dopravníku opatřeného příčnými podpěrami. Produkty budou automaticky vypouštěny na levou nebo na pravou stranu dopravníku. Pro výstup krátkých produktů je první sekce válečkového dopravníku zvednutá, takže výrobky padají do zásobníku malých kusů.

 

 

Ve VACAM můžou být výrobní data in- a ex-portovány ve formátu DstV(+).

Kromě komfortu prostředí založeném na operačním systému Windows má VACAM výhodu že autorizovaná osoba má kdykoliv v reálném čase přístup k informacím o postupu výroby. Toto je umožněno přes zobrazování pohybu výrobků v systému.

Pro více detailní záznam může být využitý „Data Exporter“ modul. Tento modul umožňuje sdílení informací o výrobě v reálném čase. Za všech okolností jsou všechny operace a pohyby vykonávané systémem uloženy pro sdílení s jakýmkoliv ERP, MRP, MIS a BIM softwarovým systémem.

  • Vizuální kontrola přes prezentaci průběhu výroby v reálném čase
  • Systémová kontrola chyb
  • Přehled stroje a nastavení

V505-160M

V505-250T

V505-160M

V505-250T

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat