Systém tvarového pálení V808M

V808M

V808M má vedoucí pozici na trhu plazmových systémů tvarového pálení s 8-mi osami. Extrémní flexibilita robota v kombinaci s konstrukcí stroje umožňuje tomuto zařízení řezat (pálit) každý možný 3D tvar. Tento systém umožňuje enormní svobodu návrhů (designu) ve výrobě konstrukcí s nejkomplexnějším propojením a tvary, ale rovněž se znatelným nárůstem výrobní rychlosti. Využitím V808 je právě teď, vůbec poprvé,  možné značení a popisování všech čtyř stran vašeho materiálu.


 

V808M

Min./max. výška x šířka

mm

10 – 500 x 60 – 1 250

Max. hmotnost polohování

kg
13 200

Rychlost polohování X

m/min

40

Dělení (pálení)

 

Plazma do 400 amp, (kyslík - volitelné)

Maximální rychlost pohybu robota m/min 180

Popisování a značení

 

4 strany

Pracovní osy 6 + 2 (4 strany profilu)

Tvary

 

Všechny (otvory, řezy a úkosy)

Hmotnost stroje kg 11 000

Možnost použití plazmového i kyslíkového pálení

Systém pro tvarové pálení může být vybaven dvěma systémy - plazmovým hořákem i hořákem pro pálení kyslíkem. Proto je zařízení vybaveno systémem pro jednoduchou výměnu hořáku. Rovněž je možné zvolit jenom jeden řezný systém.

Flexibilní dělení díky 2 řezným oblastem

Použitím měřícího systému (podávacích válců) umístěných uprostřed stroje a pevné pozice robota uprostřed systému, je umožněno řezat na začátku i konci materiálu v jednom procesu.

Popisování a značení

Popisování a značení je možné použitím plazmové jednotky. Využitím popisování a značení se optimalizuje proces montáže. Vytváří se vyšší efektivita, méně chyb a snižuje se potřeba lidské práce. (1 hodina na metrickou tunu).

Žádná omezení vycházející s použití standardních maker

Od této chvíle můžete importovat jakýkoli tvar, který chcete. Dokonce můžete importovat soubory DSTV, například z SDS2 nebo Tekla, a ještě lépe, téměř bez jakýchkoliv úprav můžete začít výrobu svých produktů. Modul VACAD zobrazí i skutečné rozměry v přehledném grafickém zobrazení.

Propojení s dalšími systémy Voortman

Kombinace několika strojů do jedné automatizované linky umožňuje minimální manipulaci a celý proces může být ovládán jediným obsluhujícím. Pouze naimportováním Vašich výrobních dat do výrobní databáze Voortman (VACAM), může být celý proces proveden zcela automaticky a bez chyb.

Software

Program "VACAM-Machine edition" je instalován v řídícím systému. Řídící systém může být integrován do podnikové sítě, a tak můžou být DSTV- a DSTV+ data přímo staženy ze systémových souborů ve firemní databázi do systému.

V808: 2. dodatečné osy

V porovnání s V806 má tento stroj dvě dodatečné osy. Hlavní výhoda je že s těmito osami navíc může zařízení řezat/popisovat a značit i ze spodní strany.

Různé typy příčných dopravníků

Pro efektivní manipulaci s materiálem může být zařízení pro tvarové pálení profilů vybaveno několika typy příčných dopravníků. Vstupné a výstupné příčné dopravníky jsou osazené několika detektory, které umožňující automatický posun profilů ze vstupního příčného dopravníku do stroje a následně automatický posun na výstupní příčný dopravník.

Ve VACAM můžou být výrobní data in- a ex-portovány ve formátu DstV(+).

Kromě komfortu prostředí založeném na operačním systému Windows má VACAM výhodu že autorizovaná osoba má kdykoliv v reálném čase přístup k informacím o postupu výroby. Toto je umožněno přes zobrazování pohybu výrobků v systému.

Pro více detailní záznam může být využitý „Data Exporter“ modul. Tento modul umožňuje sdílení informací o výrobě v reálném čase. Za všech okolností jsou všechny operace a pohyby vykonávané systémem uloženy pro sdílení s jakýmkoliv ERP, MRP, MIS a BIM softwarovým systémem.

•   CAD editor pro vytvoření všech možných tvarů

•   Vizuální kontrola přes prezentaci pohybu materiálu a průběhu výroby v reálném čase

V808M

Hotové produkty

V808M - tvarové pálení nosníků (pálení zámků)


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat