Tryskání

Řada před-výrobních tryskacích systémů VSB Voortman je vyvinuta pro všechna odvětví zpracování oceli. Díky vynikající konstrukci stroje, jsou tryskací systémy Voortman velmi jednoduché na údržbu a v kombinaci z vysoko rychlostním čištěním  ocele zaručují nízké provozní náklady. 

Tento výjimečný výkon je zabezpečen vysokou úrovní automatizace, která je dnes v oboru povrchových úprav neznámá. Zvýšení přidané hodnoty můžete dosáhnou rozšířením konfigurace Vašeho zařízení o další systém Voortman, například lakovnu.

 

 


 

VSB1500-4/15

VSB1500-6/15

VSB2500-6/15

Vstupní rozměry

mm

1 600 x 600

1 600 x 600

2 600 x 600

Turbíny

ks

4

6

6

Výkon na turbínu

kW

15

15

15

Průměr turbíny

mm

380

380

380

Rychlost tryskání

m/min.

1,3 – 1,8

1,8 – 2,9

1,3 – 1,8

 

 

 

 

 

 

 

VSB3300-8/22Vstupní rozměry

mm

3 400 x 200

2 600 x 600Turbíny

ks

8Výkon na turbínu

kW

22Průměr turbíny

mm

500Rychlost tryskání

m/min.

2,2 – 3,5Automatická detekce materiálu

Pro optimální princip čištění a standardně nízkou spotřebu abraziva je kompletní řada VSB tryskačů vybavena detekcí materiálu v přední části stroje. Samostatné plnění turbín abrazivem zaručuje nižší spotřebu energie, menší opotřebení i nižší spotřebu abraziva. Přepojením detekce materiálu s kartáčovací a ofukovací jednotkou jsou všechny stroje schopné dodat výrobek, který lze okamžitě po tryskání natírat.

Tryskací komora

Otěruvzdorné plechy splňují podmínku dlouhé životnosti uvnitř komplexně konstruované třívrstvé tryskací komory.  Pevné tvrzené válce na ložiskách umístěných z vnější strany zaručují minimální množství práce uvnitř komory a maximalizují dobu provozu. Velké otvory pro snadnou dostupnost tryskací komory při údržbě a rutinních kontrolách.

Provozní náklady / náklady na údržbu

Ergonomická konstrukce stroje zabezpečuje nízké náklady na údržbu a umožňuje jednoduchý přístup pro rychlou výměnu různých opotřebovaných částí. To zabezpečuje vysokou provozuschopnost a větší výkon.

Na míru postavené manipulační systémy

Pomocí téměř neomezených možností manipulačních systémů Voortman vytvoříme optimální logistické řešení pro vaší výrobu. Za účelem snížení nákladné a časově náročné manipulace s materiálem a snížení lidské práce.

Software

Software "VACAM-Machine edition" je instalován v ovládacím systému stroje. Ovládací systém může být implementován do podnikové sítě, takže DSTV- a DSTV+data můžou být přímo stahovány ze systémových souborů databáze společnosti, do systému stroje.

Příčné dopravníky

Příčné dopravníky se zvedacími kulisami se používají pro zakládání a odebírání materiálu pro tryskací systém. Hydraulické zvedací kulisy můžou dopravovat balíky profilů simultánně.

 

 

 

 

Kartáčová jednotka pro ometání špon po vrtání

Kartáčovací jednotka bude umístěna na vstupní straně tryskacího systému pro odstranění třísek z vrtání profilů. Během přísunu profilů se kartáč otáčí pomocí elektromotoru. Pro sběr třísek je umístěn pod kartáčovou jednotkou sběrný zásobník.

 

 

 

 

Ve VACAM můžou být výrobní data in- a ex-portovány ve formátu DstV(+).

Kromě komfortu prostředí založeném na operačním systému Windows má VACAM výhodu že autorizovaná osoba má kdykoliv v reálném čase přístup k informacím o postupu výroby. Toto je umožněno přes zobrazování pohybu výrobků v systému.

Pro více detailní záznam může být využitý „Data Exporter“ modul. Tento modul umožňuje sdílení informací o výrobě v reálném čase. Za všech okolností jsou všechny operace a pohyby vykonávané systémem uloženy pro sdílení s jakýmkoliv ERP, MRP, MIS a BIM softwarovým systémem.

Vizuální kontrola přes prezentaci průběhu výroby v reálném čase
Systémová kontrola chyb
Přehled stroje a nastavení

VSB

 

VSB2500

 


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat