Multi-systémová integrace

Pro řízení více strojů v jednom výrobním systému, využívá Voortman "Multi Systémovou integraci" (MSI). Tato integrace je součástí řídicího softwaru VACAM, což znamená, že různé stroje a manipulační systémy jsou pomocí chytrých modulů bezproblémově přepojené v řízení, tak jak jsou reálně nakonfigurovány na Vašem rozvržení. S pouhým kliknutím myši, lze budoucí zařízení snadno přidat, převést nebo změnit.

Hlavní výhoda

Hlavní výhodou Multi-systému je, že lze provádět více různých operací současně. Tím se vysoce zvyšuje produktivita práce, přičemž se snižuje potřeba lidské práce. Celý systém je vybaven dalšími detektory a senzory, které sledují každou operaci a pohyb, což umožňuje kontrolu vyrovnávacího zásobníku. To umožňuje Voortmanu provozovat systém několika propojených zařízení pomocí pouze jednoho obsluhujícího.

Další výhody

  • Výrobní data jsou zaznamenány a uloženy, což je důležité pro zpětnou vazbu na ERP systém společnosti. To dává maximální možnosti pro budoucí plánování výroby, odhad nákladů, správné načasování dodávek a jiných řešení, která potřebují sdílení dat s ERP systémem.
  • Pro optimalizaci rychlosti a produktivity je možné rozdělit vyrovnávací zásobníky na sekce dle délky, takže výrobky jsou skladovány v zásobníku v tandemu. Tímto způsobem je zajištěno plné využití vyrovnávacích zásobníků.
  • VACAM také používá "Load Balancing" algoritmus (algoritumus vyrovnávaní materiálu), aby se zabránilo tomu, že vyrovnávací zásobník na určitém výrobním stroji je plný. Jsou li k dispozici například dvě pily ve výrobní lince, software VACAM přesměrovává materiál za účelem rovnoměrného zatížení obou strojů.
  • Výrobky jsou přepravované a zpracovávané automaticky bez jakéhokoliv ručního zásahu.
  • Celý systém je monitorován obsluhou přes grafický přehled na obrazovce.
  • V případě nutnosti, je k dispozici několik panelů pro ruční ovládání a v některých případech i dálkové ovládání, kterými je možné dočasně zrušit automatický režim a pak převezme kontrolu opět režim automatický.
  • Stejný panel se používá pro výběr požadovaných výrobních dat v každém zakládacím místě materiálu. Na výstupním místě, jsou zobrazené informace o výrobcích a je možné odebrat vyložený výrobek z vyrovnávacího zásobníku.
  • Pro zajištění logisticky správného řešení, je možná konfigurace systému a jeho uspořádání dle přání klienta nebo dle plochy která je k dispozici, například konfiguraci U- nebo Z či kombinací dalších konfigurací.

 

VB1050 - V630M - VSB1500  - Řezání/Vrtání/Tryskání

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat