Nové uspořádání workshopu Voortman Staalbouw

Vytisknout


V srpnu jsme dokončili instalaci nového systému V808M pro tvarové pálení profilů ve výrobních prostorech naší sesterské společnosti Voortman Staalbouw. Nový materiálový tok ve výrobě je řezání => vrtání => tvarové pálení nebo značení a popisování. V případě nutnosti je dalším krokem rovnání a ohýbání profilů.

Pásová pila VB1250, vrtací systém V630M, systém pro značení a popisování V704M a systém tvarového pálení V808M jsou instalovány jako rozdělený systém ovládaný jedním pracovníkem obsluhy.

Obchodní ředitel Voortman Staalbouw pan Robert Kwintenberg komentoval: " Jsme hrdí že můžeme vyrábět ocelové konstrukce s novými stroji v naší výrobní lince. Instalací systému pro tvarové pálení V808M se naše výroba zmodernizovala. A po instalaci V704M popisovacího a značícího systému budeme připraveni na budoucnost. Naši zákazníci jsou překvapení při pohledu na velké možnosti při zpracování ocele."

 

Po dokončení celého procesu instalace ve Voortman Staalbouw budou všechny profily označené přesnými pozicemi a správnými čísly dílů, bez ohledu na to jestli mají být pálené nebo ne. S těmito popisy a značením na profilech bude život montérů o mnoho jednodušší: montáž bez výkresů a vždy správně.

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat