Slavnostní otevření největšího showroom Voortman v Skandinávii.

Ve Švédsku je popisována jako nejmodernější výrobní hala na výrobu ocelových rámů a moderních ocelových konstrukcí: ve výrobním závode Lecor Stålteknik AB je v provozu až osm systémů Voortman (VB1050, V630, V808, V2000, V330S, V3000, V550-10 s přepojením na skladový systém). Pro představení zcela nových výrobních prostor, zorganizoval 17. listopadu generální ředitel Tennce Carlsson den otevřených dveří a Voortman se svým švédským prodejce Richardem Steenem byli u toho.

Prostory byly otevřené pro pozvané od 10:00 do 16:00 hodin. Do Kungälv se na Voortman technologie přijelo podívat celkem 200 zájemců. Všichni zúčastnění měli možnost vidět stroje na živo v průběhu jejích ukázek činnosti a prezentace a stejně tak jim byla umožněna přehlídka celého výrobního závodu.

Projekt z Března 2011

Provoz - Listopad 2011

V odpoledních hodinách byl uprostřed závodu podáván oběd, zde lidé diskutovali o strojích pro zpracování ocele a o novém výrobním závodě Lecor. Poté měli návštěvníci možnost navaření spojovacích plechů na ocelové profily.

Tennce Carlsson z Lecor: "Ve Švédsku dochází k velmi potřebnému využití automatizace pro výrobu cenově výhodnějších ocelových konstrukcí. Výrobní hala v novém výrobním závodě v Kungälv, má novou řadu automatických strojů, které poskytují nové příležitosti s vysokou účinností.

Lecor Stålteknik AB je jednou z předních společností pro ocelářské technologie a v naší bilanci máme celou řadu projektů: Nový skokanský můstek Holmenkollen v Oslo, střecha stadionu Ullevi v Göteborgu, několik mostů, zpracovatelské závody, offshore instalace a další. Nyní máme nejmodernější výrobní zařízení, které nám dává nové možnosti pro více a ještě náročnějších projektů a těšíme se na vzrušující nové výzvy. "

Area Sales Manager Sebastiaan van Haarst z Voortman hodnotí den otevřených dveří pozitivně: "Přítomnost Voortman během Dne otevřených dveří měl požadovaný účinek: pozvaní výrobci a zpracovatele ocele a ocelových konstrukcí se živě zajímali o naše zařízení a žádali si podrobnější informace o možnostech naších strojů ".

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat