Úspěšný příběh V320C a V330C systémů zpracování plechů

Po představení systému pro zpracování plechu V320C na výstavách NASCC (11 - 14 Května v Pittsburghu), EMO (19 - 24 Září v Hannoveru) a FABTECH (14 - 17 Listopadu v Chicagu) jsou naši zákazníci nadšený z možností a rychlosti systému Voortman pro zpracování plechů.

Voortman získal objednávky na systém pro kombinované vrtání a pálení plechů V320C z různých částí světa. Například v Německu, bude v příštích měsících nainstalováno 5 strojů. Z tohoto důvodu se Voortman rozhodl navýšit výrobu systému pro zpracování plechů V320C, takže ho našim zákazníkům bude možné dodat včas!

Komponenty vysoké kvality

I přes to že systémy zpracování plechu jsou v celkovém výrobním programu společnosti Voortman nové, mají stejnou úroveň kvality jako ostatní stroje naší produkce. Společnost Voortman vyvinula systém zpracování plechu z vysoce kvalitních komponentů, které jsou ověřené praxí již řadu let v jiných strojích, jako například vrtací jednotky, výměníky nástrojů, měřící systémy atd. Kromě toho jsou rámy systémů pro zpracování plechu velice robustní. Jen rám stroje váží 8 tun! Takže zařízení je velice dobře uzpůsobené pro použití vrtáků s karbidovou špičkou.

Obchodní ředitel Henk Maassen van den Brink: "Naši zákazníci znají výhody systémů konstruovaných ze standardně vysoce kvalitních komponentů. Můžeme nabídnout nejen výhody servisu, údržby a provozu, ale i velmi dobrou cenu systému pro zpracování plechů! "

 


Chcete získat více informací o našich kombinovaných systémech pro zpracování plechu? Můžete nás kontaktovat přímo na čísle  +31 (0) 548 53 63 73 (pro komunikaci v AJ nebo Nj). A nebo nás můžete kontaktovat v České republice na čísle +420 776 134 652


 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat