Voortman získává německé "Maschinenfabrik Bach"

Holandský výrobce strojů pro zpracování ocele Voortman z Rijssen, dnes oznámil akvizici společnosti Maschinenfabrik Bach GmbH (Apolda, Německo). Nová dceřiná společnost skupiny Voortman Steel Group bude působit pod názvem Bach Cutting Systems GmbH.

Akvizice kombinuje dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti obou společností. Bach má více než 65 let zkušeností jako výrobce systémů pro řezání plechů kyslíkem a plazmovou. Společnost Bach je dobře známá výrobou a dodávkami těchto systému jak v Německu tak i v mezinárodním měřítku. Díky akvizici bylo zachováno až 50 pracovních míst.

Voortman se vyvíjí více než 40 let v dodavatele CNC strojů z jednoho zdroje pro průmysl zpracování ocele. Během posledních několika let Voortman zaznamenal výrazný růst společnosti a trhu. Tento nárůst je způsoben vysokou spolehlivostí a kvalitou strojů a množstvím inovací v oblasti automatizace výroby, kterou Voortman trvale rozvíjí. Takže teď má Voortman bezkonkurenční mezinárodní pověst v oblasti strojů pro výrobu ocelových konstrukcí.

Mark Voortman, generální ředitel společnosti Voortman:.. "Akvizice společnosti Bach nám poskytuje mnoho příležitostí v oblasti zpracování plechů. Díky akvizici můžeme dosáhnout na odvětví, které bylo pro nás neznámé, ale do kterého jsem chtěli vstoupit. Mohly bychom samozřejmě investovat do vývoje nových strojů, ale i prostřednictvím akvizice jsme získali zkušené odborníky, nové zákazníky a vztahy. "

Výroba systémů pro autogenní i plazmové řezání zůstanou v německém Apolda, kde se nachází sídlo Bach Cutting Systems. Pálící systémy Bach můžou být vybavené několika hořáky pro optimální sériovou výrobu (1). Pro zkosení, bude k dispozici systém s 3D-hořáky (2). Volitelná možnost dělení rour a trubek je rovněž k dispozici. (3) Pro naznačení jasné souvislosti mezi těmito dvěma společnostmi budou pálící systémy provedeny v barvách Voortman.

1                               2                             3

 

www.bachcutting.com

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat